TAČR                              Technologická agentura ČR            

 


Program BETA – Veřejné zakázky

                                                                       

Výzkumnými potřebami se nazývají konkrétní témata a problematiky, které chce daný orgán státní správy řešit veřejnou zakázkou v oblasti výzkumu. Výzkumné potřeby musí přispívat k naplnění alespoň jednoho specifického cíle programu, resp. specifického cíle, který si stanovil příslušný orgán státní správy.

Projekty v programu BETA mohou předkládat podniky i výzkumné organizace. Výše podpory, na projekty realizované v programu BETA činí 100 % z celkových způsobilých nákladů.

Vybrané projekty a jejich realizace musí být ukončeny alespoň jedním z podporovaných výsledků dle platné Metodiky hodnocení výsledků výzkumných organizací a hodnocení výsledků ukončených programů. Tyto výsledky musí být skutečně aplikovány v praxi.

Více informací k programu BETA - zde.
Aktuální veřejné zakázky naleznete - zde

 

Program OMEGA  - Třetí veřejná soutěž

 

Program je zaměřen na podporu projektů aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje, jejichž výsledky mají vysoký potenciál pro uplatnění v řadě oblastí celospolečenského života obyvatel České republiky. Tematické zaměření programu je v souladu s prioritami stanovenými Národní politikou výzkumu, vývoje a inovací ČR na léta 2009 – 2015. Získané poznatky přispějí k definování faktorů a procesů, které určují a ovlivňují fungování a rozvoj české společnosti, v kontextu probíhající evropské integrace a světové globalizace.

Hlavním cílem programu je posílení výzkumných aktivit v oblasti aplikovaných společenských věd a uplatnění výsledků těchto aktivit pro zvýšení konkurenceschopnosti České republiky, zvýšení kvality života jejich obyvatel a vyvážený socio-ekonomický rozvoj společnosti. 

3. veřejná (závěrečná) soutěž byla vyhlášena 15.5.2015 a soutěžní lhůta trvala do 30.6.2015. Za PEF bylo podáno 5 projektových návrhů a jeden, kde se PEF účastnila jako partner.

Výsledky vyhodnocení splnění podmínek soutěže Programu na podporu aplikovaného společenskovědního výzkumu a experimentální vývoje OMEGA naleznete zde.

 

<< <  Únor 2020  > >>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829