On-line semináře MATLAB 1+1 pro MENDELU

26. 10. 2021 -

Pozvánka na semináře v sérii MATLAB 1+1, které jsou zaměřené na využití systému MATLAB na univerzitách.

Semináře v této podzimní sérii jsou živé, v online podobě. Dvě jedničky tentokrát znamenají jedno téma ve dvou termínech, aby si zájemci mohli zvolit vyhovující termín.

Veškeré informace a registrace k seminářům najdete na stránce <https://www.humusoft.cz/univerzity/>

Nejbližší listopadové semináře jsou věnovány tématům

• Strojové učení v prostředí MATLAB,
  • Deep Learning v prostředí MATLAB.

Série dále pokračuje na počátku prosince seminářem určeným především učitelům (a budoucím učitelům) přírodovědně zaměřených předmětů:

• Využití nástroje MATLAB ve výuce přírodních věd.

Lednový seminář představí nástroj pro testování studentů s využitím prostředí MATLAB Grader:

• MATLAB Grader - nástroj pro podporu výuky a testování studentů.

Na únor, kdy již na většině vysokých škol začíná letní semestr, je opět zařazeno oblíbené téma

• MATLAB v přehledu.

Semináře v sérii MATLAB 1+1 i další odborné semináře jsou v českém nebo slovenském jazyce a účast na nich je zdarma.