Sociální sítě ve světě financí: Pomocníci nebo nepřátelé?

10. 11. 2023 -

20. 11. 2023 v 17:00, MS Teams

FinHub Mendelu společně s Výzkumným Centrem PEF si Vás dovoluje pozvat na další on-line seminář.

Téma: Sociální sítě ve světě financí: Pomocníci nebo nepřátelé?

Přednášející: Dr. Jan Hanousek, Jr., University of Memphis, Fogelman College of Business, Tennessee.

Místo a čas konání: MS Teams, v pondělí 20. listopadu 2023 v 17:00

Přednáška je věnována vlivu sociálních sítí na praktické i teoretické aspekty finančního výzkumu a aplikací, bude přednesena v češtině (anglická prezentace a poznámky budou k dispozici).

Na přednášku se bude možné volně připojit prostřednictvím následujícího odkazu, případně na webových stránkách https://finhub.pef.mendelu.cz . U přednášky je možná diskuse, pokud máte nějaké otázky předem, zašlete je prosím na jan.hanousek@mendelu.cz. Přednáška bude vedena netechnickým způsobem a je volně přístupná i magisterským a bakalářským studentům z PEF a ostatních fakult a univerzit.